تبلیغات
خبری تحلیلی و اطلاع رسانی مغان امروز شهرستان بیله سوار - آیا شواری شهر بیله سوار منحل می شود؟!
تاریخ : یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 | 07:51 ب.ظ | نویسنده : مغان امروز
شواری شهر بیله سوار منحل می شود؟!

مجید خدابخش: در صورت عدم انتخاب شهردار توسط شورای شهر، شورا منحل و استانداری تا انتخاب شورای جدید فردی را بعنوان سرپرست شهرداری این شهر انتخاب خواهد کرد.

مغان امروز ،نوشت: مجید خدابخش شب گذشته در گزارش تلویزیونی از عملکرد مدیریت عالی استان، درباره بحران تعیین شهردار در بیله سوار گفت: انتخاب شهردار وظیفه شوراست و تاکنون شورای شهر بیله سوار نتوانسته فرد واجد شرایط و مناسب را برای تصدی این پست انتخاب کند.

وی افزود: این موضوع در هیات حل اختلاف در حال رسیدگی است و در صورت عدم توان شورای شهر بیله سوار در انتخاب شهردار، شورا منحل و استانداری تا انتخاب شورای جدید فردی را بعنوان سرپرست شهرداری این شهر مرزی انتخاب خواهد کرد.

خدابخش با اشاره به گزینه فرمانداری شهرستان خلخال، بیان کرد: مراحل انتخاب فرماندار خلخال در استان انجام شده و پرونده برای بررسی و امضای وزیر در وزارت کشور می باشد.

استاندار اردبیل ادامه داد: فرد مورد نظر استانداری برای پست خالی فرمانداری پس از انجام مراحل مصاحبه انتخاب و به وزارت کشور معرفی شده است.

وی اضافه کرد: هم اکنون فرمانداری پارس آباد با سرپرستی مهدی احمدی فرماندار خلخال اداره می شود و با حکم وزیر کشور برای گزینه معرفی شده، بزودی هر دو شهرستان فرمانداران خود را خواهند شناخت.برگرفته از  پایگاه اطلاع رسانی مغان امروز شهرستان بیله سوار

 
  • paper | پرشین بلاگ | ایران بلاگ